Dredging systems uprent

Süvendus

Süvendajate õige paigaldus tagab efektiivsema töö ja kuluosade pikema tööea. Meie müügijärgsete teenuste juurde kuuluvad tasuta abi süvendussüsteemide paigaldamisel ja seadmete kasutamise koolitus. Vajadusel võime teostada kogu paigaldustööd ise: tarne objektile, süvendaja montaaž, seadmete paigaldus ja ühendamine (pump, lisaseadmed, hüdraulikasüsteem, elektroonika jne), paigaldatud süsteemi testimine.

Aasta: 2013
Asukoht: Kaunas, Leedu
Pumba mudel: DRAGFLOW HY85HC koos hüdrauliliste ekskavaatoritega
Projekti kirjeldus: Süvendaja täiskomplekti paigaldus liivakarjääri- Dragflow HY85B, hüdrauliline jõujaam, alus ja ujuvtorustik  pikkusega 100m.

Aasta: 2013
Asukoht: Talinn, Eesti
Pumba mudel: DRAGFLOW HY85B koos hüdrauliliste ekskavaatoritega
Projekti kirjeldus: Dragflow HY85B paigaldus koos hüdrauliliste ekskavaatoritega. Pump on paigaldatud ekskavaatori külge liiva ja kruusa kaevandamiseks.

Aasta: 2012
Asukoht: Tallinn, Eesti
Pumba mudel: DRAGFLOW HY400B koos hüdrauliliste ekskavaatoritega
Projekti kirjeldus: Süvendaja täiskomplekti paigaldus liivakarjääri – Dragflow HY400B, hüdrauliline jõujaam, alus ja ujuvtorustik pikkusega 400m.

Aasta: 2012
Asukoht: Riia, Läti
Pumba mudel: DRAGFLOW EL150A
Projekti kirjeldus: Dragflow EL150A ja diiselgeneraatori paigaldus. Seadmed on paigaldatud nõukogudeaegse süvendajale liiva kaevandamiseks.

Aasta: 2012
Asukoht: Panevezys, Leedu
Pumba mudel: DRAGFLOW HY85B koos hüdrauliliste ekskavaatoritega
Projekti kirjeldus: Dragflow HY85B paigaldus koos hüdrauliliste ekskavaatoritega. Pump on paigaldatud ekskavaatori külge liiva ja kruusa kaevandamiseks
.