Lahendused

UPRENT on mitmesuguste pumpamisprojektide usaldusväärne partner. Meie kogemused ja teadmised ning parima kvaliteediga ulatuslik seadmepark lubab meil efektiivselt ellu viia keerulisi pumpamisprojekte. Pärast iga konkreetse projekti andmete hindamist soovitame kõige sobivamat pumpamislahendust, tarnime seadmed ehitusplatsile, paigaldame pumpamissüsteemid ja tagame tehnilise hoolduse.

PÕHJAVEE OHJAMINE UPRENT

Põhjavee ohjamine

UPRENT pakub kuivendamislahendusi, mis hõlmab lisaks seadmete rendile ...

Kanalisatsiooni möödajuhtimine

UPRENT pakub erinevaid kanalisatsiooni pumpamis- ja ...

TÖÖSTUSLIKU RESERVUAARI PUHASTAMINE

Tööstusliku reservuaari puhastamine

UPRENT ekspertide meeskond pakub projekti täisarendust ...

ERIVEDELIKE PUMPAMINE

Erivedelike pumpamine

UPRENT pakub erinevaid pumpamislahendusi – alates ...

PUMPAMINE EBASTANDARDSETES OLUKORDADES

Pumpamine ebastandardsetes olukordades

UPRENTi eksperdid pakuvad kiireid ja tõhusaid pumpamislahendusi erinevateks olukordadeks, kus on vajalik kinniste mahutite, osaliselt suletud ruumide või tehnoloogiliste reservuaaride tühjendamine ükskõik millistest vedelikest lühikese aja jooksul ja minimaalse reageerimisajaga.

KARJÄÄRIDE PUMPAMISLAHENDUSED UPRENT

Karjääride pumpamislahendused

Kaevandamisel ja veealuste mineraalide kaevandamisel kasutatakse UPRENTi põhjasüvendajaid. Iga kliendi vajaduste, objekti eripära ja tehniliste võimaluste hindamise põhjal pakume kõige tõhusamad lahendused kaevandamiseks, maavarade väljakaevamiseks, mis on vajalikud eesmärgi saavutamiseks.

AJUTISED ELEKTRIGENERAATORITE LAHENDUSED

Ajutised elektrigeneraatorite lahendused

UPRENT pakub lisaks generaatori ja seadmete kohaletoimetamisele, paigaldamisele ja hooldusele elektrigeneraatori renti, müüki ja täielikku elektrivarustuse projekti täitmist. Valikusse kuuluvad mürasummutusega generaatorid, mis võimaldab generaatoreid kasutada linnapiirkondades ja avalikel üritustel. Generaatorid on varustatud erinevat tüüpi ühendustega, mis võimaldab neid kasutada varutoiteallikana.

KRAAVIKAITSELAHENDUSED

Kraavikaitselahendused

UPRENT pakub lahendusi erinevatele kraavikaitseprojektidele, valides iga projekti jaoks eraldi kõige sobivama kraaviraketissüsteemi, ning professionaalset nõustamist ja tuge kraavikaitsesüsteemide paigaldamise käigus, et tagada ohutus tehnokommunikatsioonide ja maa-aluste konstruktsioonide ehitamisel.

PÕHJAVEE PUHASTAMINE

Põhjavee puhastamine

Põhjavee puhastamine toimub tavaliselt vee teisaldamise abil avatud veekogudesse või kanalisatsiooni pärast selle pinnasest kogumist, kuigi teistel juhtudel võib puhastamine toimuda varem kogutud segude mahutites. Selle lahenduse puhul kasutatud tehnoloogiaid saab kasutada mitte ainult põhjavee, vaid ka arteesia vee puhastamiseks, mis on maa alt välja pumbatud puurkaevu kuivendamis meetodit rakendades.

RÕHUTESTID

Rõhutestid

Rõhuteste tehakse enne käikuandmist keeruliste tehnokonstruktsioonide puhul, eriti kõrgsurve torustike ja reservuaaride puhul, et tagada konstruktsiooni vastupidavus ja pikaajaline suutlikkus rõhu all töötada. Samal ajal on võimalik hinnata ühenduste kvaliteeti ja märgata kiiresti lekkeid, tekitades ajutise hüdraulilise ülekoormuse.