Uudised

21 Oct 2016

Pumpla paigaldus

Kasutasime nõelfiterkuivendust pumpla rajamisel. Tööde teostamine ilma antud lahenduseta oleks olnud väga keeruline ning tülikas.

Vaata lisaks
23 Sep 2016

Sademevee pumpaine

Sademevee torutööde käigus oli vaja pumpasid. UPRENT toimetas kohale piisava tootlikkusega pumbad, et tööd saaks teostatud kiirelt ning probleemideta.

Vaata lisaks
28 Jul 2016

Maakri kvartal

Vundamendi postide rajamiseks oli vaja peatada  pinnasevesi ning hoida kaevik kuivana. Kuigi esines ka mõningal määral savi kihte, suutsid nõelfiltrid oma töö ära teha.

Vaata lisaks
30 Jun 2016

Horisontaalne drenaaž

Kasutasime savises pinnases horisontaalset drenaaži. Tegemist on lahendusega, mis asendab nõelilter kuivendust savistes ning vähese filtratsiooniga pinnastes.

Vaata lisaks
29 Jun 2016

Karjäär

Lubjakivi karjääris aitasime ajutiselt alandada pinnasevee taset, et oleks võimalik kaevata kaugemalt ja sügavamalt.

Vaata lisaks
27 Jun 2016

Kaevikuraketised

Keset teed tuli kaevata auk ning selleks, et oleks toestatud kõik küljed, kasutasime kamber tüüpi kaevikuraketist. Paigaldus oli lihtne ning kiire, tulemus aga vastupidav ning turvaline.

Vaata lisaks
17 Jun 2016

Trassi rajamine

Nõelfilterkuivendus vee trassi rajamisel.

Vaata lisaks
17 May 2016

Ehituse kuivendamine

Kahe kortermaja ehitusel kasutasime nõelfiltreid, et hoida kuivana mõlema maja kaevikud. Liini kogupikkus oli üle 250 meetri.

Vaata lisaks
01 Feb 2016

Ümberpumpamine

Ehitusobjektile kogunes oodatust rohkem vett madala asukoha ning rohkete sademete pärast. Vastavalt kliendi soovile toimetasime objektile lisa pumbad.

Vaata lisaks