Lahendused

UPRENT on mitmesuguste pumpamisprojektide usaldusväärne partner. Meie kogemused ja teadmised ning parima kvaliteediga ulatuslik seadmepark lubab meil efektiivselt ellu viia keerulisi pumpamisprojekte. Pärast iga konkreetse projekti andmete hindamist soovitame kõige sobivamat pumpamislahendust, tarnime seadmed ehitusplatsile, paigaldame pumpamissüsteemid ja tagame tehnilise hoolduse.

UPRENT pakub kuivenduslahendusi, mis hõlmavad nii seadmete renti kui ka projekti arendmise täisteenust.

Vaata lisaks

UPRENT pakub laias valikus reovee möödavoolusüsteeme. Uue kanalisatsiooni ehitamisel ei ole võimalik vihma- või heitvett peatada, seega tuleb need konkreetsetest sektsioonidest mööda pumbata.

Vaata lisaks

UPRENT'i spetsialistide meeskond pakub projekti täislahendust, valides tööstuslike mahutite puhastamiseks kõige sobivama lahenduse.

Vaata lisaks

UPRENT pakub erinevaid pumpamislahendusi, alates puhta vee pumpamisest kuni paksude ja viskoossete vedelike pumpamiseni, mis on võimalik tänu suure jõudlusega kvaliteetpumpadele parimatelt tootjatelt Euroopas ja mujal maailmas.

Vaata lisaks

UPRENT'i kvalifitseeritud töötajad suudavad pakkuda kiiret ja tõhusat lahendust mitmesugustes olukordades, kaasaarvatud avariiolukorrad.

Vaata lisaks

UPRENT'i süvendajaid kasutatakse karjääride ja maavarade kaevandamisel.

Vaata lisaks

UPRENT pakub elektrigeneraatorite rentimise võimalust, müüki ja täisteenindusega energiaprojektide teostamist, samuti generaatorite tarnet, paigaldust ja hooldust.

Vaata lisaks

UPRENT'i meeskond pakub lahendusi kraavide tugevdamiseks erinevates projektides.

Vaata lisaks

UPRENT pakub lahendusi põhjavee käitlemiseks, valides kõige sobivama pumba vastavalt põhjavee keemilise koostise mõõtmistulemustele.

Vaata lisaks

Keeruliste ehitiste ehitamisel, nagu kõrgsurvetrassid ja -mahutid, mis peavad vastupidama suuri surveid, on vajalik korralik kontroll.

Vaata lisaks